Hasan KELEŞ, Hacettepe Üniversitesi Yapı Topluluğu'nun düzenlediği yapıcı sohbetler programı'nda konuştu


Hasan KELEŞ, Hacettepe Üniversitesi Yapı Topluluğu'nun düzenlediği yapıcı sohbetler programı'nda konuştu

Hasan Keleş, Hacettepe Üniversitesi Yapı Topluluğunun düzenlediği Yapıcı Sohbetler programına onur konuşmacısı olarak katıldı. Hacettepe Üniversitesinde eğitim gören inşaat mühendisliği, mimarlık, şehir ve bölge planlama ve işletme bölümünde eğitim gören öğrencilere hitap eden Hasan Keleş, “Mesleğe başlarken de gayem zengin olmak değil. Sosyal olmak, topluma ve ülkeme faydalı olmaktı. Ne kadar paylaşırsanız o kadar zenginsiniz. Verdiğiniz kadarsınızdır. İnsan başkasına iyilik yaparken aslında kendine iyilik yapar.” dedi.

Benim için insan hayatında iki önemli gün var. Biri doğduğun gün, diğeri de neden doğduğunu keşfettin gün. Çok nadir insan ikinci kez doğar. Ben de kendimi bu ikinci şanslı gruba koymak istiyorum.

Bir sektör içerisinde barındırdığı insan kaynağı kadar yükselebilir. Mühendislik ve mimarlığın konusu sadece çimento, demir ve betonu bir araya getirip bina yapmak değil. Konut sektörü ülkemizde daha rafine ve nitelikli iş insanlarının yer aldığı bir sektör olursa bu otomatikman kentlerimizin de sağlıklı büyümesine gelişmesine sebep olacaktır.

Sözlerimi tamamlarken, bugün burada bulunmamı sağlayan herkese teşekkür ediyor, başarılarınızın devamını diliyor ve size Türkiye’deki mevcudiyetinizi güçlendirmenizi tavsiye ediyorum.”Çözüm Ortaklarımız

Her bir adımın değerini en az bizim kadar bilen markalarla çözüm üretiyoruz.