Sosyal Fayda

O'nun gözlerinden yeni bir geleceğin inşasına adım atmak üzere...


Sarre From Her Eyes

Eğitim, kültür & sanat, müzik, spor ve girişimcilik gibi farklı alanlardaki sponsorluk ve sosyal sorumluluk projeleri ile insanların hayatına ışık tutmayı hedefleyen Sarre, Her Eyes Sarre programı ile gücünü geleceği tasarlayacak kız öğrencilerden almakta. Vakıf bugüne kadar 20 öğrenciye karşılıksız burs imkânı sundu. Bu rakamı hızla artırmayı hedefleyen vakıf, çevrimiçi teknolojilerin imkânlarından da faydalanıyor. Bu program maddi eğitim desteği sağlamanın yanı sıra, çevrimiçi eğitim platformu ve gönüllülük çalışmalarıyla, gençlerin kişisel gelişimlerini destekleyecek şekilde çok yönlü tasarlandı.

Sarre’nin “Yenilik ve Gelenek” stratejisinin bir parçası olan; güçlü, iyi kalpli ve ölümsüz rol model kadınlardan ilham alan Her Eyes Sarre, bu girişim ile birlikte dünyanın dört bir yanındaki tüm kız öğrencilere cesaret vermeyi amaçlıyor.

Sarre Akademi

Vakfı benzerlerinden ayıran bir diğer imkân Sarre Akademi, anaokulu öğrencilerinden lisans öğrencilerine kadar kişisel gelişim programı sunar. Burs programından faydalanan öğrencilerin kişisel gelişimlerine katkı sunmak amacıyla oluşturulan akademi, uzaktan eğitim teknolojileri aracılığıyla çevrimiçi eğitim sağlıyor. Böylece öğrenciler için kişisel gelişimde, zaman ve mekân sınırlarını kaldıran akademi, onlara nitelikli ve kalıcı bir öğrenme fırsatı sunuyor.

Çözüm Ortaklarımız

Her bir adımın değerini en az bizim kadar bilen markalarla çözüm üretiyoruz.