Biz Kimiz?

Zamansız bir hikayenin öncüleri


Hasan Keleş

Sarre, Temmuz 2022’de Ankara Siteler’de kuruldu. Kurucusu Hasan Keleş, şirket faaliyetlerine eğitimi ve deneyimiyle elde ettiği birikimini babasının 1990’da attığı inşaat projeleri temelleri üzerinden 2022’de kurduğu şirketi ile küresel marka olmayı amaçlıyor.

İlk ve orta öğretimini Ankara’da tamamlayan Ankara doğumlu Keleş, İnşaat Mühendisliği lisans eğitiminin son yılına girerken, İtalya’nın Salerno kentinde Università degli Studi di Salerno tarafından düzenlenen akademik programa katıldı. Bu programa kabul edilen seçkin Türk öğrencilerinden biri oldu. O dönemde Rönesans Mimarisi ile ilgili akademik araştırmalarda bulundu.

Üniversiteyi Karabük Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünde tamamlarken, bu dönemde TAV Construction bünyesinde dünyanın en yüksek binası Burj Khalifa ve Dubai'nin en yeni sanat performans merkezi haline gelen ikonik mekân Opera Binası'nın bitişiğinde yer alan birinci sınıf bir lüks konut geliştirme projesi olan The Address Residences Dubai Opera ve yükleniciliğini EMAAR’ın yaptığı ünlü ABD tasarım ofisi Kohn Pedersen Fox tarafından tasarlanan Il Primo Residences’ta ziyaretçi mühendis olarak eğitim gördü.

Keleş’in iş hayatıyla tanışması lise eğitimi sırasında gerçekleşti. Eğitim hayatı ve sivil toplum kuruluşlarındaki sorumluluklarını yürütürken aynı zamanda babasının yanında çeşitli kamu projelerinde staj yaparken yapımı İGA tarafından üstlenilen Dünya’nın en büyük havalimanı olma özelliğine sahip İstanbul Yeni Havalimanı, yapımı Limak Holding tarafından üstlenilen Dünyanın çift eğrilikli ince kemer baraj tipi kategorisinde 3’üncü en yüksek barajı olacak Yusufeli Barajında staj yaptı. Üniversiteyi bitirdikten sonra Özkul ve Kalyon Holding’de çeşitli görev aldı.

Çalışmalarıyla beraber akademik gelişimini de devam ettiren Keleş, yerel kuruluşlarda eğitim programlarına katıldı. Mehmet Zorlu Vakfı tarafından düzenlenen 21.YY Eğitim Programında Girişimcilik ve Müzakere, Limak Holding Sosyal Mühendislik Eğitim Programında İş Dünyası İçin Etkin İletişim, İş İdaresi, Finans, Yönetim ve Liderlik Becerileri ve Rönesans Holding Sürdürülebilirlik eğitimlerini tamamladı.

Keleş, iş hayatının yanı sıra üniversite yıllarından beri sivil toplum kuruluşlarıyla da yakından ilgileniyor. TOBB Genç Girişimciler Kurulu, Türkiye Tasarım Vakfı Üyesi olan Keleş, Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Derneği Genç Komite İcra Kurulu Üyesidir.


Misyonumuz

Kişiye özel ihtiyaçlara göre tasarım yaparak ayrıcalıklı bir yaşam konsepti sunmak. Dünya çapındaki bağlantı ve tecrübelerimizle çevreye duyarlı, topluma saygılı ve aynı zamanda değer yaratan, yüksek kalite ve konfor standartlarında farklı, geleneklerine bağlı yenilikçi projeler geliştirmek ve bunları benzersiz bir anlayış ile hayata geçirmek.

Vizyonumuz

Dünyada sektöründe öncü olmak, kaliteli projelerin gelişimine yön vermek, istihdam yaratmak ve ülke ekonomisine değer katmaktır.


Çözüm Ortaklarımız

Her bir adımın değerini en az bizim kadar bilen markalarla çözüm üretiyoruz.